מחירי איטום – לצאת מהאטימות ולהתחיל לאטום את המבנה

כשמדובר על הבית שלכם, על המשרד בו אתם נמצאים במשך רוב שעות היום או על כל מקום אחר אליו אתם הולכים – בין אם מדובר על הקולנוע, הקניון, המסעדה, בית הקפה או מבנים אחרים אינכם רוצים להימצא במצב בו הגשם מטפטף עליכם. אתם גם לא רוצים להימצא במבנה קר ולא אסתטי שקירותיו מלאים סדקים או חלילה לשהות במקום שמהווה סיכון בריאותי ואפילו עלול לקרוס עליכם.

כאשר עבודת האיטום של המבנה מתבצעת בצורה מקצועית הסיכונים הללו פוחתים והמקום בו תשהו יגן עליכם מפני כל המצבים שהזכרנו.
כדי להבטיח שהעבודה תתבצע באופן איכותי יש לבחור קבלן איטום מקצועי ומיומן שמגיע למקום, בוחן את מאפייני המבנה, בוחר בחומר האיטום המתאים ומבצע את המלאכה בצורה מקצועית ומדויקת. אבל כיצד נקבע מחיר האיטום? מיד נסביר.

לפי אילו פרמטרים נקבע מחיר עבודת האיטום?

עבודות האיטום מגוונות ביותר ולכל עבודה יש מחיר שונה. מחירי עבודות האיטום נקבעים לפי הפרמטרים הבאים:
1.אופי המבנה – אם נשווה בין איטום גגות ובין איטום פנים לחדרים נראה שאיטום הגגות יעלה יותר. כאשר בעל המקצוע צריך לבצע סנפלינג למשל, יהיה על מזמין השירות לשלם עבור ציוד הבטיחות.
2.סוג האיטום – סוג החומר בו בוחרים כדי לבצע את האיטום משפיע בצורה ניכרת על מחיר העבודה כאשר חומר איכותי שעומד בכל התקנים יעלה יותר מחומר פחות איכותי. עבודה שמתבצעת באמצעות זפת למשל תהיה לרוב זולה יותר מאשר עבודת איטום שמתבצעת עם יריעות ביטומניות. עבודת איטום בהתזה תעלה ברוב המקרים יותר מעבודת איטום בזפת או באמצעות יריעות ביטומניות. יש לציין שחומר איטום איכותי יחזיק מעמד למשך זמן רב יותר מאשר חומר איטום שאינו איכותי ולכן יהיה משתלם יותר לטווח הרחוק.
3.גודלו של השטח שיש לאטום – מחיר לאיטום גג גדול יהיה נמוך יותר ממחיר של איטום גג קטן, כלומר – המחיר יורד כשהשטח גדול יותר. כשמדובר על עבודות איטום קטנות יחושב המחיר לא לפי מטר אלא לפי כל העבודה.
4. זמן העבודה – זמן העבודה הינו גורם נוסף שמשפיע על מחיר עבודת האיטום. זמן העבודה כולל גם את ההכנה שעל בעל המקצוע לבצע לפני שהוא מתחיל לאטום את המבנה. במקרים בהם יהיה עליו להסיר איטום ישן תהיה העבודה ממושכת יותר.

אתם מוזמנים לפנות אל חברת גולד איטומים המקצועית ולקבל הצעת מחיר הוגנת.