תיקון מרזבים

המרזבים שהם צינורות חלולים מניעים את המים בתוך חלל סגור מהגג של המבנה אל הקירות ומשם אל הקרקע או אל הביוב. באמצעות המרזבים ניתן לשמור על המבנה מפני הצטברות מים. כשלים במרזבים יכולים להיווצר בשל לכלוך, בוץ, חפצים או עלים שחוסמים את המרזב וכתוצאה מכך פוגעים בתפקודו. התקלות יכולות להיווצר גם בשל חבלה או בלאי, מיקום המרזב או שיפוע שגוי. כאשר המרזב אינו פועל באופן תקין עשויות להיווצר נזילות במבנה.

מה לעשות לאחר שמזהים בעיה באיטום?

כדי למנוע מהנזילות להתגבר ולגרום לנזק רציני לתשתיות, יסודות הבניין, איכות החיים, בריאותם של הדיירים ולפגוע בערך הנכס יש להזמין בעל מקצוע מיומן שמתמחה באיתור תקלות ובתיקון מרזבים ואיטום זמן קצר לאחר שמגלים נזילה בתקרה או בקיר, כתמי עובש, ריח לא נעים או הצפה.
בעל מקצוע מנוסה יעבוד עם כלים טכנולוגיים מתקדמים כמו למשל: מצלמה תרמית, מצלמה בסיב אופטי ומצלמת נחש, ידע כיצד לאתר את מקור הנזילה ויבצע את התיקון בהתאם.

מצלמה תרמית לזיהוי נזילות

איך פועלת המצלמה התרמית?

המצלמה התרמית החכמה קולטת אנרגיה אינפרא אדומה שנשלחת מצנרת המים, המרזב או הקיר, מתרגמת את האותות ומציגה צבעים שונים כאשר כל צבע מעיד על טמפרטורה שונה. בהתאם לצבע אפשר לדעת היכן נמצא מקור הנזילה. ניתן להשתמש במצלמה התרמית כדי לסרוק בעיות איטום שונות, לחות בקירות, בעיות באיטום בחלונות ובדלתות ובעיות איטום באזורים נוספים במבנה.

תיקון מרזבים אפשרי בהתאם לסוג הבעיה

במקרים בהם המרזב תקול באופן נקודתי יוכל בעל המקצוע לבצע תיקון רק במקום התקול. במקרים בהם כל המרזב תקול עשוי בעל המקצוע להמליץ על החלפת מרזב ואף להוסיף צינור בנקודה בה נמצא השיפוע הנמוך ביותר. אם מדובר על מרזב פנימי תקול יוכל בעל המקצוע לפתור את הבעיה באמצעות התקנה של מרזב חיצוני ליד המרזב התקול. כדי להשלים כשלים יוכל בעל המקצוע להשתמש בחומר אפוקסי או מכונה חכמה שחודרת לצנרת ומגרדת את הכשל או המסמר. נוסף על כך יוכל בעל המקצוע להשתמש בצנרת שרשורית גמישה וצרה אליה יכנסו המים.
תודות לטכנולוגיה המתקדמת לא יצטרך בעל המקצוע לקדוח ולשבור את כל קירות הבית. בצורה זו הוא יוכל למנוע נזקים ולחסוך לבני הבית סכומי כסף גבוהים.
חברת גולד איטומים מתמחה באיתור כשלים במרזבים ובעבודות איטום. אתם מוזמנים לייצור קשר ולקבל שירות מקצועי במהירות.