איתור נזילות במצלמה תרמית

המבנה בו אנו מתגוררים מגן עלינו מפני כל מה שמתרחש בחוץ אך לפעמים גם המבנה זקוק לסיוע והגנה כדי שהוא יוכל לבצע את תפקידו כהלכה ולשמור עלינו. המבנה יכול להינזק בשל גורמים רבים כאשר אחד מהם הוא נזילות שעשויות להיווצר בשל איטום שנעשה באופן לקוי.

נזילה שאינה מטופלת במהרה עלולה לפגוע באיכות החיים של בני הבית, בבריאותם ולהפחית את ערכו של הנכס. ככל שחולף הזמן עשויה בעיית האיטום להחריף והתיקון יהיה יקר יותר.
בחלק מהמקרים קשה לגלות את מקור הנזילה וכדי להבין היכן היא מתחילה יש להשתמש בטכנולוגיה משוכללת. איתור מקור הנזילה ואיטום האזור צריך להתבצע על ידי בעל מקצוע שמתמחה באיטום. מומחה איטום יעבוד בין היתר עם מכשירים מתקדמים לאיתור נזילות.

מהי מצלמה תרמית ואיך היא עובדת?

אחד המכשירים המתקדמים שמאפשרים לבעל המקצוע לאתר נזילות הוא מצלמה תרמית. לפני שהמצלמה התרמית הומצאה היה ניתן לזהות את מקור הנזילות רק על ידי שבירת כל הקיר. לשמחתנו, זמנים אלו עברו והיום ניתן לחסוך את "התענוג" של שבירת הקיר ולהזמין אוטם מקצועי שעובד עם מצלמה תרמית משוכללת.
המצלמה התרמית סורקת שטחים גדולים במהירות ומגלה את מקור הנזילה באמצעות שינוי טמפרטורה. כאשר המצלמה מגלה את מקור הנזילה היא מציגה צבע שונה שמאפשר לבעל המקצוע להבין היכן מתחילה הנזילה. לאחר הגילוי שובר בעל המקצוע את הקיר (רק באותו מקום) ואוטם את האזור בלי לגרום לנזקים.

איתור נזילות במצלמה תרמית

להזמין אוטם מומחה במהירות ולמנוע נזקים כבדים בהמשך

נזילה קטנה שלא מטופלת בזמן עלולה לגדול ולהפוך לבעיה רצינית, ולכן, אם הבחנתם בנזילה רצוי שתפעלו במהירות ולא תתמהמהו עם התיקונים. איטום אזור הנזילה יוכל לחסוך סכומי כסף גבוהים בעתיד.
כמו כל שירות אחר יש לוודא שבעל המקצוע שמזמינים הוא מקצוען ובמקרה זה – מומחה איטום רשום שמחזיק בכל האישורים הנחוצים, מספק אחריות, עומד בזמנים, גובה מחירים הוגנים ועובד עם כלים מתקדמים וחדישים.
אתם מוזמנים לפנות אל חברת גולד איטומים שמתמחה בתחום האיטום ולקבל שירות מקצועי ומהיר.